KONST / Litografier / Färglitografi 14652209
nr 1465 2209
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Riddarholmen. Signerad, numrerad 40/60, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 57x85, yttermått inklusive ram: 75x100 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:48:44
2/5 20:43:44
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas